logo-black
logo-black
MENU
gwi
RESTAURACJA
Hotel Dana Artykuł - RESTAURACJA

W walce między sercem a mózgiem zwycięża w końcu żołądek.

Stanisław Jerzy Lec

> Restauracje-w-hotelu-dana

Hotelowa restauracja

Nasza Hotelowa restauracja uraczy gości wyśmienitymi posiłkami, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Czeka w niej na Państwa bogata paleta potraw kuchni polskiej oraz szeroki wachlarz dań z różnych zakątków świata. Posiłkami przygotowanymi przez naszych kucharzy, będę z pewnością usatysfakcjonowani zarówno miłośnicy rodzimej kuchni, jak i entuzjaści odkrywania nowych smaków.

Restauracja naszego hotelu to idealne miejsce na biznesowy lunch. Eleganckie wnętrza oraz wyśmienite potrawy, będą stanowiły doskonałą oprawę dla rozmów o nowych projektach czy podejmowaniu kolejnych wyzwań biznesowych. Kameralna atmosfera oraz dyskretna obsługa, zapewniają spokojny przebieg każdego spotkania.

Dla gości preferujących spotkanie biznesowe lub towarzyskie węższym gronie, mamy przygotowaną salę VIP. Elegancki luksusowy wystrój naszego JW. Clubu zapewnia niezbędny komfort.

BIZNES LUNCH

Biznesowy lunch

Zapraszamy do Restauracji  Hotelu Dana  na  biznesowy  lunch, który  zachwyci podniebienia  Gości oraz pozwoli na spokojne spotkanie w eleganckim wnętrzu.  Restauracja naszego hotelu poleca grillowany schab ze świni złotnickiej podany z puree ziemniaczano-chrzanowym, brukselkami i sosem estragonowym oraz  sernik mascarpone z musem z czarnej porzeczki i chrupiącą czekoladą. Kameralna atmosfera i  dyskretna obsługa, sprzyja  rozmową o projektach, planach na przyszłość, podejmowaniu ważnych decyzji.  W zależności od Państwa upodobań i  charakteru spotkania proponujemy  gotowe oferty lunchowe lub wybór à la carte. Serdecznie zapaszmy do odwiedzenia naszej restauracji i lobby baru.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji !

Marek Karpowicz

kierownik gastronomii

tel. +48 91 820 77 02

e-mail: m.karpowicz@hoteldana.pl

RESTAURACJA & LOBBY BAR

Restauracja i lobby bar

Spożywanie doskonale przygotowanego posiłku w pięknym eleganckim wnętrzu, to prawdziwa uczta. Wyjątkowa kuchnia wymaga bowiem niezwykłej oprawy. Dlatego restauracja naszego hotelu konferencyjnego zapewnia Państwu harmonijne połączenie tych dwóch elementów – doskonałych potraw i luksusowych wnętrz. W naszej karcie znajdą Państwo bogaty zestaw dań z kuchni polskiej oraz różnorodną kompozycję dań z kuchni międzynarodowej. Potrawy przygotowywane w naszej kuchni to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności.

Jeśli szukają Państwo kameralnego miejsca na krótkie spotkanie biznesowe, to idealnie sprawdzi się w tym celu nasz lobby bar. Jest to również doskonała przestrzeń do odpoczynku dla gości naszego hotelu, po dniu pełnym wrażeń, spędzonym na zwiedzaniu Szczecina.

  dana4 dana2 dana1

JW CLUB

JW Club – Sala VIP

Dla gości naszego szczecińskiego hotelu przygotowaliśmy również specjalną salę VIP. To doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących spędzić czas w kameralnej atmosferze. Elegancki wystrój zapewnia odpowiednią atmosferę, sprzyja relaksowi oraz dobrej zabawie w gronie znajomych. Nasz JW Club to miejsce, którym można poczuć oddech luksusu. Zapewniają to stylowe wnętrza ozdobione geometrycznymi wzorami oraz gustowne wyposażenie w postaci skórzanych sof i kanap oraz obitych skórą krzeseł. Sala VIP zapewnia pełną dyskrecją oraz spokój, które są niezbędne do prowadzenia rozmów podczas spotkań biznesowych. Jeśli jednak preferują Państwo rozmowy o interesach przy dobrym posiłku, to doskonałym rozwiązaniem będzie dla Was biznesowy lunch w naszej restauracji.

Sprawdź także:

ODWIEDŹ SZCZECIN LATEM
Rodzinne weekendy w Szczecinie
ROMANTYCZNIE W MIEJSKIM KLIMACIE
IDEALNY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ