logo-black
logo-black
MENU
gwi
KONFERENCJE I BANKIETY
Hotel Dana Artykuł - KONFERENCJE I BANKIETY

Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.

Jane Austen

> Konferencje-w-hotelu-dana

Konferencje i bankiety

Dana to nie tylko ekskluzywny hotel, wyposażony w luksusowo urządzone pokoje, ale również świetne miejsce do zorganizowania konferencji lub szkolenia. Posiadamy pięć sal konferencyjnych, których łączna powierzchnia wynosi aż 360 metrów. Dodatkowo przestrzeń ta może, dzięki systemowi przesuwanych ścian modułowych, łatwo zmienić się w dużą salę bankietową. Zapewniamy naszym gościom niezbędne wyposażenie oraz komfortowe warunki pracy podczas szkoleń. Dodatkowym atutem naszego hotelu pozostaje lokalizacja. Hotel Dana położony jest bowiem niemal dokładnie w samym centrum Szczecina. Dzięki czemu nawet osoby po raz pierwszy odwiedzające miasto nie będą miały większych problemów z jego odnalezieniem.

SZKOLENIA I KONFERENCJE

Sale konferencyjne

Hotel Dana to doskonałe miejsce na organizacje różnego rodzaju wydarzeń. Posiadamy centrum konferencyjne w postaci 5 sal, których łączna wielkość to aż 360 metrów kwadratowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w postaci przesuwanych ścian modułowych możemy dostosować przestrzeń do potrzeb organizowanego wydarzenia. I tak w łatwy sposób pięć sal konferencyjnych może zmienić się w jedną salę bankietową. Zapewniamy nie tylko luksusowe warunki pracy, ale również pełne wyposażenie, niezbędne podczas prowadzenia szkoleń. Dlatego, jeśli pragną Państwo zorganizować konferencje w eleganckiej przestrzeni, zlokalizowanej w centrum dużego miasta, to nasz hotel będzie w tym celu doskonałym rozwiązaniem.

W pierwszym kwartale 2017 roku mamy specjalną promocję na sale konferencyjne oraz nowe zestawy rozgrzewających przerw kawowych…

Skontaktuj się z Nami, dopasujemy się do Twoich potrzeb…

     Rafał Zaweracz tel. +48 91 820 77 66       e-mail r.zaweracz@hoteldana.pl

           Małgorzata Dębska  tel. +48 91 820 77 66      e-mail m.debska@hoteldana.pl

Agnieszka Bloch tel. +48 91 820 77 55      e-mail a.bloch@hoteldana.pl

BANKIETY

Sala bankietowa

Organizując bankiet, pragniemy, aby olśnił on naszych gości. Chcemy, aby wspominali go później przez długi czas. Jednak nawet najlepiej przygotowana impreza, bez odpowiedniej oprawy wypadnie blado. Randze wydarzenia powinna odpowiadać przestrzeń, w którym jest ono organizowane.

Dlatego przygotowując bankiet w naszym hotelu poznają Państwo klasyczne oblicze luksusu. Dysponujemy 5 salami o powierzchni 360m². Dzięki systemowi przesuwanych ścian przystosujemy wielkość powierzchni sali bankietowej do potrzeb organizowanego przez Was eventu. Podczas bankietu zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, wyrafinowane menu oraz niepowtarzalny nastrój.

Jeśli myśleli Państwo o organizacji ekskluzywnego wesela, to specjalnie dla Was nasza sal bankietowa zmieni się w salę weselną.

Sprawdź także:

ODWIEDŹ SZCZECIN LATEM
Rodzinne weekendy w Szczecinie
ROMANTYCZNIE W MIEJSKIM KLIMACIE
IDEALNY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ